Uudised

TARTU RAADILE TULEB PIIRKONNA SUURIM SELVER

TALLINN, 23.03.2023, www.kaubandus.ee - Tila ja Vahi küla ning Raadi linnaosa elanike rõõmuks avab Selver tuleva aasta suvel Kõrveküla-Tartu maantee ääres supermarketi. Kauplusehoone tuleb Terminali Raadi teenindusjaama kõrvale, aadressile Nõlvakaare 4, Tila küla, Tartu vald. Projekti arendab Kaarsilla Kinnisvara OÜ.

„Raadi Selveri avamine tähistab Selveri jaoks kaubanduspindade trendi, mida näeme juba pikemalt Harjumaal ja mis on jõudnud ka Lõuna-Eestisse – toidukauplusi ja outlet-parke on hakatud rajama linnadest välja või mõne olulise ümbersõidu lähistele. Tulevase idaringtee neljanda etapi ja Kõrveküla-Tartu maantee ristumiskohta rajatav Raadi Selver vaatabki tulevikku, mil Tartu linna ja valla piir pole enam selgelt tajutav ja tekkinud on terviklik elamurajoon, mida läbivad ka olulised transiidikoridorid,“ ütleb Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

„Kinnistuid soetades nägi Kaarsilla Kinnisvara vajadust Raadi piirkonnas kaasaegse ja kvaliteetse supermarketi järele. Tunneme heameelt, et meie pikaajaline koostööpartner Selver tuli meie mõttega kaasa,“ tõdeb Kaarsilla Kinnisvara juhatuse liige Made Vares.

Rajatava Selveri brutopind on 3400 m2. Kaupluse avamisaeg on planeeritud 2024. aasta suvesse.

Kauplusehoonesse tulevad peale Selveri veel paar-kolm väiksemat rentnikku, et pakkuda teenuseid, mida kohalikud elanikud toidupoele lisaks vajavad.

Raadi Selverisse on planeeritud Selveri Pagarite küpsetuslett kohapeal valmistatud pitsade, saiakeste ja teiste ahvatlevate küpsetistega, Selveri kala- ja lihameistrite rikkalik lett ning loomulikult kulinaaria ja sooja toidu letid. Lisaks esinduslikule toidukaupade valikule jõuab riiulitele ka lai valik tööstuskaupu.

Tartu Raadi linnaosas ja teisel pool linna piiri on arendajad kavandanud mitmeid tulevikuprojekte, mis toovad piirkonda palju uut kinnisvara ja elanikke. Raadi Selver hakkab asuma tulevase Tartu idaringtee veel valmimata teelõigu kõrval, mis ühendab Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteed Jõhvi-Tartu-Valga maanteega.