Uudised

TARTU KAUBAMAJAS AVATI SÕBRAPÄEVAL GARDESTI UUS LILLEPOOD

TARTU, 19.02.2024, www.tartukaubamaja.ee - Gardest avas sõbrapäeva eel, 13. veebruaril, uue lillepoe Tartu Kaubamajas. Poe avapäeval müüdi vähem kui nelja tunniga kokku 8579 tulpi.

„Meil hea meel, et nüüdsest on Tartu Kaubamajas kaks lillepoodi, mille sortimendid täiendavad teineteist. Gardest lillepood on tuntud mitmekülgse valiku ja maitsekate lilleseadete poolest. Keskuse külastajad saavad uue lillepoega kaasnevaid võlusid nautida ja soetada nii endale kui ka oma lähedastele imeilusaid lõikelilli, hoolikalt valmistatud kimpe ja kauneid toataimi. Külastajate suur huvi poe avamispäeval näitab, et tartlased hindavad lilleilu kõrgelt,“ sõnas Tartu Kaubamaja keskuse tegevjuht Kristel Liivapuu.

Gardest lillepoe omanik Kersti Jeets väljendas suurt rõõmu, et avamispäev kulges edukalt ja tõi kohale rohkelt huvilisi. „Avamispäev üllatas meid positiivselt – juba enne avamist pandi kirja esimesed tellimused ning vaid 21 minutit pärast ametlikku avamist olid kõik tulbid välja müüdud. Kokku müüsime sel päeval 8576 tulpi. Oma roll oli ka eesoleval sõbrapäeval, kuid nii suurt huvi ei osanud me oodata,“ rääkis Jeets.

Jeets ja Liivapuu lisavad, et Gardesti ja Tartu Kaubamaja kliendibaas on väga suures osas kattuv. „Nii Tartu Kaubamaja kui Gardesti kliendid otsivad alati parimat kvaliteeti. Just seda kvaliteeti ja lilleilu tahame oma lillepoega klientidele ka pakkuda,“ sõnas Jeets.

Gardest lillepoe sortimendis leidub lisaks lõikelillede ja kimpudele ka hea valik toataimi. Uus lillepood asub Tartu Kaubamaja keskuse I korrusel, pakkudes külastajatele mugavat ja lihtsat juurdepääsu kvaliteetsetele lilledele. Lisaks on Gardestil lillepoed ka Tasku Keskuses ja Gardest aianduskeskuses.