Uudised

TALLINNA KAUBAMAJA AVAS UHKELT UUENENUD TOIDUMAAILMA

TALLINN, 07.09.2021, www.kaubandus.ee - Suvel remondiks suletud Toidumaailm sai täiesti uue ilme ja kliendisõbraliku, läbimõeldud sisekujunduse. 

„Uuenenud Toidumaailm on eriline. Nii põhjalikult ja läbimõeldult pole Eestis ilmselt toidukauplust varem tehtud,“ räägib Kaubamaja AS tegevdirektor Erkki Laugus ning lisab, et ka napp kaks kuud, millega täielik muutus teostati, on märkimisväärne tempo ning võimalik vaid oma ala parimate professionaalide pühendumisel. „Soov oli luua keskkond, kus asjad ei paikneks juhuslikult ning klientidel tekiks poes liikudes kindel loogika. Meile oli esmatähtis, et uus Toidumaailm oleks võimalikult funktsionaalne, mugav,“ räägib Laugus.

Ta selgitab, et Kaubamaja jaoks on kõige olulisem, et klient tunneks ennast müügisaalis mugavalt ning naudiks kogemust: „Seda olenemata sellest, kas poodi on tuldud kiire lõuna järgi või otsitakse uusi maitseelamusi. Nii on uus Toidumaailm jagatud nö sprindi- ja maratonirajaks. Esimene võimaldab kiiresti kaasa haarata soovitud lõunaeine Kaubamaja Köögi külluslikust valmistoidu piirkonnast kohe sissepääsu juures. Teine, suurem ring pakub aga rohkelt võimalusi süveneda luksuslikku gurmeetoodete valikusse, et lubada endale ja külalistele midagi tõeliselt erilist.“

Toidumaailma toidukaubanduse juht Igor Grudkin kinnitab, et uuenenud Toidumaailm pakub maitserännakut ka kõige valivamale toidunautlejale. „See ei ole pelgalt lühike rännak, vaid tõeline maitsemeelte ümbermaailma reis, kus elamusi pakutakse nii Ladina-Ameerikast kui Eesti kalurikülast.“ Lisaks maailma maitsetele leiab uuest Toidumaailmast ka laia valiku parimat ja värskeimat kodumaist toorainet ja toodangut. „Meie kliendid on alati hinnanaud Kaubamaja Toidumaailma rikkalikku puu- ja köögivilja valikut. Suur heameel on selle kõrval pakkuda ka ürte, mida otse müügisaali kasvuhoonest valida ja osta saab.“

Uuenenud Toidumaailma sisearhitekt on Ville Lausmäe. Planeeringu kui ka stilistika puhul lähtuti loogikast, et poe eri alad oleksid selgelt piiritletud ja seeläbi kutsuvamad.