Uudised

SELVER AVAS RENOVEERITUD MERIMETSA KAUPLUSE

TALLINN, 15.09.2020, www.selver.ee - Augustis ümberehituseks suletud Merimetsa Selveri kauplus avas täna taas uksed.

„Merimetsa Selveri avasime 18 aastat tagasi. Tegemist oli Selveri keti seitsmenda kauplusega, mille populaarsus sai selgeks juba pärast esimest tegutsemisaastat. Juba teisel kaupluse tegutsemisaastal laiendasime kauplust 650 ruutmeetri võrra. Tervikrenoveerimisega toome piirkonna olulisimal tuiksoonel asuvasse armastatud ostukohta täiesti uue kvaliteedi,“ ütleb Selver AS-i juhatuse liige Kristi Lomp.

Hoone renoveerimisel kasutati uusimaid tehnoloogilisi lahendusi, et saavutada võimalikult keskkonnasäästlik lõpplahendus. Kogu kaupluse valgustus on asendatud LED-tehnoloogiaga, seda nii hoones sees, fassaadil kui ka parklas. Renoveerimistööd teostas OÜ Reparo Ehitus.

Kaupluse sisemus sai rekonstrueerimisega täiesti uue ilme, mööbli ja tehnika. Tehnika valikul lähtuti keskkonnasõbralikest lahendustest. Seetõttu vahetus välja kogu külmapark CO2-põhisele külmasüsteemile, mis võimaldab senisega võrreldes ca viiendiku suurust energia kokkuhoidu. Külmikute jääksoojus kasutatakse omakorda ära maja ventilatsioonisüsteemis hoone ja tarbevee kütteks. Külmasüsteemi ehitas Kitman Coldtech.

Merimetsa Selveri sortimendis on ca 22 000 toodet, mille moodustab rikkalik valik kõikidest toidukaupade kategooriatest, esmatarbekaupadest ning esindatud on lai valik tööstuskaupu.

Merimetsa Selver on üks kaheksast Selverist, kus toimub Eesti suurima teeninduspiirkonnaga e-Selveri tellimuste komplekteerimine. Teeninduspiirkonda kuulub tänasega kogu Harju-, Tartu-, Saare- ja Hiiumaa, pool Lääne- ja Raplamaast, Pärnu ja selle lähiümbrus ning tükike Lääne-Virumaad.

Merimetsa Selver kuulub Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS-ile. Kauplus avati 30. mail 2002, hoones on 2300 m2 müügipinda.
Eesti kapitalil põhinevasse Selveri jaeketti kuulub Eesti suurima kojuveopiirkonna ja käibega e-pood ning 73 kauplust, mille all on 114 000 ruutmeetrit müügipinda. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja gruppi. Selver annab tööd ca 3000 inimesele. 2019. aasta müügitulu oli 469,4 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 40,3 miljonit ostu. 1995. aastal asutatud kodumaine Selver tähistab tänavu 25. sünnipäeva.