Uudised

SELVER AVAS KURESSAARES TEISE SUPERMARKETI

TALLINN, 09.07.2020, www.kaubandus.ee - Täna avas Kuressaare uues WOW keskuses uksed Saaremaa teine Selveri kauplus. Kuressaare WOW Selver on järjekorras 54. Selver.

„Selver on Saaremaal viimase mõne kuuga teinud päris olulise arenguhüppe. E-Selveri täisteenus 10 000 kaubaartikliga on kättesaadav nüüd kogu Saare- ja Muhumaal. Tänasega lisandub Kuressaarde teine Selveri kauplus. Oleme tervele Saare maakonnale tänasest kättesaadavamad kui kunagi varem,“ kommenteeris Selveri juht Kristi Lomp.

WOW Keskuse projektijuhi Karolina Liblika sõnul on saarlased ja Saaremaa külalised aastakümneid oodanud toidu- ja esmatarbekauplust Tuulte Roosi linnaosasse. „Juba sügiseks avame külastajatele kogu ülejäänud keskuse," lisas ta. Liblika sõnul on hoones sügisel uksi avamas pereatraktsioonikeskus ning juba mõnda aega tegutseb keskuses ka spordiklubi Fitness 24-7.

Uus kauplus on järjekorras 54. Selveri kauplus. WOW Selveri sortimendis on ca 8000 toodet, mille seas on nii enamostetavad kaubad kõikidest toidukaupade kategooriatest, väljapanek Selveri Köögi tooteid kui ka lai valik esmatarbekaupu tööstuskaupadest. Kaupluse üldpinnaks on 820 ruutmeetrit.

Kaupluse sisustamisel kasutati keskkonnasõbralikke lahendusi

Kauplust valgustavad LED-tehnoloogia lahendused. Ka tehnika valikul on lähtutud keskkonnasõbralikest lahendustest. Kogu külmapark on CO2-põhisel külmasüsteemil, mis võimaldab analoogiga võrreldes vähemalt viiendiku suurust energia kokkuhoidu. Külmikute jääksoojus kasutatakse omakorda ära kogu keskuse ventilatsioonisüsteemis hoone ja tarbevee kütteks.

Puu- ja juurviljaosakonnas on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis on osa Selveri paberivabast missioonist, mille esimeseks etapiks oli trükireklaami asendamine kauplustes digiekraanidega. Tänaseks on Selver esimene kett Eestis, mille kõigi kaupluste puu- ja juurviljaosakondades on kasutusel ainult elektroonilised hinnasildid.

WOW Selveri kliente teenindab lisaks tavakassadele iseteenindussüsteem SelveEkspress.

Eesti kapitalil põhinevasse Selveri jaeketti kuulub e-pood ning koos tütarettevõtte ABC Supermarketsiga 72 kauplust, mille all on 113 000 ruutmeetrit müügipinda.