Uudised

SELVER ALUSTAS KODUVEOGA VÕRU- JA VALGAMAAL

TALLINN, 12.04.2021 - www.selver.ee - Selver laiendas kojuveopiirkonda Võru- ja Valgamaale. Pärast laiendust on kojuveoteenus kättesaadav 1,25 miljonile Eesti elanikule. Lisandunud piirkondades alustati kojuveoga 12. aprillist.

Selveri kullerid toovad nüüd kauba koduuksele 12 Eesti maakonnas. Sellega on Selveri e-pood konkurentsitult Eesti suurima kojuveopiirkonnaga. Pingutame, et teenus jõuaks peagi kõigi eestimaalasteni,“ ütles Selver AS-i juhatuse liige Kristi Lomp.

Kuna e-pood on praegusel viiruste leviku ajal väga populaarne ja väljas söömas käiakse harvem, pöörab Selver erilist tähelepanu eristuvale kaubavalikule. „Et konkurentidest eristuda, on Selveri e-poe valikus rohkelt neid tooteid, mis ka tavapoes meie eduteguriks on: Selveri enda kala- ja lihameistrite tooted, kvaliteetne ja kallim tooraine lahtisest letist – näiteks part, veis, mereannid – ja muidugi Eesti väiketootjate kaubad,“ lisas Kristi Lomp.

Kasvanud kojuveopiirkonda kuuluvad nüüdsest täies ulatuses Tallinn ja Harjumaa, Tartu ja Tartumaa, Rapla-, Järva-, Lääne-Viru-, Hiiu-, Saare- ja Muhumaa, Ida-Viru-, Jõgeva-, Põlva- Võru- ja Valgamaa. Lisaks teenindavad e-Selveri bussid Haapsalu ja poolt Läänemaad ning Pärnu linna ja selle lähiümbrust. Kojuveopiirkonnas elab 1,25 miljonit inimest.

E-Selverist päeva esimeses pooles tehtud tellimuse saab kätte juba samal päeval kas kulleriga koduuksele (ka kontaktivabalt) või väljastusega kaupluse infoletist. Harju-, Rapla-, Pärnu-, Tartu-, Lääne-Viru- ja Ida-Virumaale saab tellida igapäevaselt, Lääne-, Järva-, Jõgeva-, Põlva-, Võru-, Valga-, Saare- ja Muhumaale kolmel päeval nädalas ning Hiiumaale kahel päeval nädalas (vt pressiteate lõppu lisatud kojuveograafikut).

E-Selveri kliendil on võimalus ka tellimuse teekonda jälgida. Kohe, kui kaup on kokku pakitud, bussi tõstetud ning see hakkab kauplusest kliendi poole liikuma, hakkab ka klient kaardil liikuvat bussi nägema. Kaardi link saabub koos tellimuse kinnituse ja arve-saatelehega. Kaart uueneb iga 20 sekundi järel.

E-Selveri klientidel on võimalus tellimust tehes valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti. Pakendisoovist tuleb märku anda tellimuse ostukorvi vaates, täites tärniga kastike „Soovin, et kilekoti asemel pakendatakse tooted paberkotti“.

Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad, telerid, aga ka mängukonsoolid.