Uudised

RAADI SELVERILE ASETATI NURGAKIVI

TALLINN, 25.04.2024, www.kaubandus.ee - Sügisel avatav uus Raadi Selver lisab piirkonda 4500 ruutmeetrit kaubandus- ja teeninduspinda.

Raadi piirkonna elanikud saavad peatselt külastada Tartu valla suurimat toidukauplust kus, lisaks toidupoele Selver asuvad mitmeid vajaminevaid kaupu ja teenuseid osutavad ettevõtted nagu Aphoteka, PetCity, Tamrex, 24/7 Fitness ning ilusalong. Ehitatav kaubandushoone lisab piirkonda ca 4500 m2 kaubandus- ja teeninduspinda.

„Hoone valmimine saab võimalikuks, kuna pikaaegne koostööpartner Selver Kaarsilla Kinnisvara ideega kaasa tuli. Selle tulemusena on ühises koostöös valmimas juba kuues kauplus. Meil on hea meel, et saame koos panustada Raadi piirkonna arengusse,“ tundis Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares heameelt. Ka avaldas ta lootust, et uue poe lisandumine piirkonda suurendab kohalike elanike valikuvõimalust ja vähendab jalavaeva ning autoga linna sõitmise vajadust.

Made Vares ja Embach Ehituse juhatuse esimees Andres Salusaar kiitsid oma kõnedes ehitajaid, kes lühikese ajaga väga head tööd teinud on. Samuti tänati projekteerijaid, ehitusjärelevalvet kõiki alltöövõtjaid ja Tartu Valda hästi sujunud koostöö eest.

Raadi Selver avab uksed 2024. aasta septembris.