Uudised

NG INVESTEERINGUD TELLIS NORDECONILT LIGI 20 MILJONI EEST BÜROOHOONE EHITUSE

TALLINN, 02.08.2021, www.kinnisvarauudised.ee - NG Investeeringud OÜ tütarettevõte Roseni Kinnisvara OÜ sõlmis ehituse peatöövõtulepingu Nordecon ASiga büroohoone ehitamiseks aadressile Ahtri tänav 4 Tallinnas. Maja valmib 2023.aasta suve lõpuks. Enam kui kolmandik üüripindadest on juba lepinguga kaetud.

Rotermanni kvartalis asuvale krundile kerkib ärihoone Roseni Maja. Lepingu kogumaht on ligi 20 miljonit eurot koos käibemaksuga ning hoone valmib 2023. aasta juunis.

Roseni Kinnisvara OÜ juhataja Peeter Küti sõnul on Roseni Maja projekt pikalt planeeritud ja hoolikalt kaalutletud samm, mille tulemusena valmib Tallinna kesklinna uus esindusliku arhitektuuriga kaasaegne büroohoone.

„Tegemist on hästi nähtava hoonega väga heas asukohas - populaarses Rotermanni kvartalis, mis on üks kiiremini ja terviklikumalt arenevaid piirkondi Tallinnas,“ selgitas Peeter Kütt. Uus büroohoone Roseni Maja on tänu oma suurusele ja eripärale kergesti hoomatav ning sobib ka suuremat korrusepinda vajavatele ettevõtetele.

„Tänaseks on juba kaks korrust ehk enam kui kolmandik üüripindadest lepingutega kaetud ja meil on siinkohal hea meel tervitada Roseni Maja esimesi üürilisi advokaadibürood Ellex Raidla ning audiitor- ja õigusbürood KPMG,“ lisas Kütt.

„Nordeconil on olnud viimase 10 aasta jooksul võimalus anda oma panus Tallinna uue keskuse kujunemisse läbi mitmete märgiliste hoonete ehitamise. On hea näha, kuidas ootele jäänud kinnistud Tallinna tuiksoonel leiavad täna arenduses uue väljundi. See omab positiivset mõju nii majanduse kui linnaruumi arengule laiemalt,“ kommenteeris Nordecon ASi juhatuse esimees Gerd Müller.

Aadressile Ahtri 4 kerkiv Roseni Maja, vaata ka www.rosenimaja.ee , on kuue maapealse ja kahe maa-aluse korrusega moodne büroohoone. Hoone esimesele korrusele on kavandatud restorani- ja äripinnad ning ülemistele korrustele büroopinnad, mida rikastab kogu hoonet läbiv klaaskatusega valgusküllane aatrium. Hoone suletud brutopind on 15 150 m2 ja hoone on projekteerinud arhitektibürood EVATA ja Siim & Põllumaa, sisekujunduse on loonud ARS Projekt. Roseni Maja partner üürnike leidmisel ja lepingute sõlmimisel on rahvusvaheline kinnisvaraettevõte Colliers.

Peeter Kütt
kinnisvara@nginvest.ee