Uudised

EDUKAS AASTA SELVER ABC-LE: VÄIKEPOEFORMAATI LISANDUB NELI KAUPLUST

TALLINN, 08.09.2021, www.kaubandus.ee - Balti jaama, Kotka, Sepapaja ja WOW Selveri kauplused viidi üle Selver ABC formaadile, mis tähistab keti väikekauplusi. Kokku on ketis nüüd 19 Selver ABC kauplust, 51 Selveri supermarketit ning 2 Delice’i kauplust.

Endised Comarketi kauplused, mis viidi alates möödunud aasta sügisest üle Selver ABC kaubamärgile, on uue kontseptsiooniga meelitanud ligi märkimisväärselt rohkem kliente. Edu pandiks on olnud väga hea sortimendi planeerimine: väikeses kaupluses on esindatud hästi sihitud valik suurte Selverite parimaid müügiartikleid.

Eduka väikeformaadi kinnituseks liituvad ABC-de perre neli juba varem avatud Selveri kauplust: Balti jaama, Kotka, Sepapaja ning WOW Selver Kuressaares. Kaupluste tähistuse muutus tuleneb vajadusest pakkuda klientidele selgemat turunduskommunikatsiooni.

„ABC tähistab kodulähedast kauplust, mille valik on rikkalik, aga piiratum võrreldes suurte Selveritega. Enne ABC Supermarketsi ostu, millega lisandus Selveri ketti 15 väikepoodi, polnud Selveril väikepoe formaati. Comarketite rebrändimisega lõime Selver ABC kaubamärgi, millega tähistame nüüd veel neli, juba varem avatud Selverit. Tegemist on nelja Selveriga, mis oma suuruselt ja kaubavalikult liigitusid ABC-deks juba varem, aga ei kandnud vastavat tähistust,“ selgitab Selveri juht Kristi Lomp.

Endistel Comarketi kauplustel, mille rebrändimine lõppes tänavu märtsis, on viiel järgneval kuul läinud varasema kahe aastaga võrreldes üle ootuste hästi. Edukamad Selver ABC kauplused on COVID-19 epideemia eelse ajaga võrreldes müügitulu kasvatanud ca 15 protsenti.

Kõik Selver ABC kauplused saavad järgmise aasta esimese poole lõpuks ka SelveEkspressi iseteenindused, pooltesse Selver ABC kauplustesse on Eesti populaarseim iseteenindussüsteem juba paigaldatud. Suurtes Selveri kauplustes on SelveEkspress saadaval üle kogu keti.