news

UUE BÜROOHOONE ROSENI MAJA VÄLJAÜÜRIMINE ON ALANUD

TALLINN, 27.03.2020 - NG Investeeringud tütarfirma Roseni Kinnisvara alustab koostöös Colliers International ekspertidega Ahtri tänav 4 büroohoone Roseni Maja väljaüürimist. Hoone kavandatud valmimine on 2022.aasta teises pooles.

Roseni Maja äri- ja büroohoone tulevane asukoht Ahtri tänav 4 on Tallinna kolme tähtsa piirkonna - sadam, kesklinn, vanalinn – ristumiskohas. Hoone on hästi ligipääsetav nii jalgsi, auto kui ka ühistranspordiga.

Roseni Maja naabruses on tänaseks päevaks välja kujunenud moodsa elukeskkonnaga Rotermanni kvartal, kus asuvad mitme hinnaklassiga ja erinevatele maitsetele orienteeritud söögikohad ning paljud moekauplused.

Hoone projekti autoriteks on rahvusvahelise kogemusega arhitektuuribüroo EVATA ja kõrge tasemega Eesti arhitektibüroo Siim & Põllumaa. Sisekujunduse lahenduse on loonud ARS Projekt.

Roseni Maja on klaasist välispindadega U-kujuline moodne hoone, mis sobib hästi Rotermanni kvartali tänapäevasesse miljöösse. Esinduslik sissepääs klientide ja külaliste jaoks asub Ahtri tänavalt. Otse välisuste vastas on liftihall klaasist liftidega, mille kaudu käib kogu hoone vertikaalne liiklus. Samad liftid viivad töötajad kahel keldrikorrusel asuvatesse parklatesse. Lihtne korruste paigutus ja suur korruse pindala võimaldavad paindlikku ruumikasutust.
Roseni Maja väljaüüritav pind kokku on orienteeruvalt 8900 m² ning täiskorruse väljaüüritav pind on orienteeruvalt 1730 m². Hoone on kavandatud vastama vähemalt energiatõhususklassile B.

Maja ees on klientidele ette nähtud kuni 10 parkimiskohta lühiajaliseks parkimiseks. Kahel maa-alusel korrusel asuvad väljaüüritavad parkimiskohad.

Roseni Maja arendaja Roseni Kinnisvara OÜ on arvestanud hoone ehituse kestvuseks orienteeruvalt 18 kuud ning maja peaks valmima 2022.aasta teises pooles.

Täpsem info e-posti aadressil: rosenimaja@colliers.ee või vaata ka www.rosenimaja.ee