news

TALLINNA LASTEHAIGLA TOETUSFOND KUULUTAS SELVERI AASTA TOETAJAKS

TALLINN, 10.05.2019, www.selver.ee - Möödunud aastal korraldas Selver juba 16. korda järjest heategevuskampaania „Koos on kergem“, millega koguti 113 650 eurot toetusraha haiglate lasteosakondadele üle Eesti. Tallinna Lastehaiglale annetati sellest summast 59 000 eurot.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi tänuõhtul Arvo Pärdi Keskuses tunnustati fondi 2018. aasta suurimaid toetajaid – eraisikuid, ettevõtteid ja organisatsioone.

„Tallinna Lastehaigla Toetusfondi 25. sünnipäeva aastal annetati lastehaigla patsientide heaks 677 548 eurot, püsiannetuslepingu sõlminud inimeste arv on praeguse seisuga ligi 4500, kokku on toetajate arv tänaseks üle 6000,“ rääkis Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer.

„Eelmise aasta suurimad toetajad olid Kanadas elav Harry Muld koos perekonnaga ning Selver AS, kes juba 16. korda korraldas heategevuskampaania „Koos on kergem“, mille raames annetati lastehaigla patsientide heaks 59 000 eurot.“

„Meil on au olla Eesti ühe suurima ja pikima traditsiooniga heategevuskampaania eestvedajaks,“ rääkis Selveri juhatuse liige Kristi Lomp. „Täname kliente, Selverite töötajaid ja meie koostööpartnereid koostöö ja panuse eest! Hooliva ettevõttena on meil suur heameel panustada imikute ja väikelastega seotud meditsiiniteenuste arengusse.“

Kuueteistkümnendat aastat järjest toimunud kampaaniaga kogusid kõik 53 Selverit üle Eesti raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Selveri kliendid said oma kodukoha haiglat toetada iga poeskäiguga ostes šokolaade, helkureid, kasutades SelveEkspressi annetuskoodi või annetades sularaha annetuskastidesse ja kassades asuvatesse topsidesse.

Kokku toetas Selver üle Eesti 16 haiglat ja haiglate lasteosakonda. Aastate jooksul on kogutud toetusi üle miljoni euro, mis on läinud haiglate vahel jagamisele. Saadud raha eest ostavad haiglad seadmeid, mille jaoks on enim vajadust – voodipesust kuni operatsioonilaudadeni.