KULINAARIA OÜ

KULINAARIA OÜ

Kulinaaria OÜ on Eesti juhtiv mugavustoidu tootja. Kulinaaria OÜ on asutatud 2012.aastal. Ettevõtte põhitegevus on valmistoidu tootmine ja müük nii jaekaubanduses kui e-poes ja HoReCa sektoris ning catering täisteenuse pakkumine.

Ettevõttel on Selveri Köök, Gurmee Catering ja Van Kook kaubamärkide esindusõigus.

Kulinaaria OÜ kuulub Tallinna Kaubamaja Grupi kontserni ja on AS Selver tütarettevõte.
Kulinaaria emaettevõtte Tallinna Kaubamaja Grupi aktsiad on alates 1997. aastast noteeritud Tallinna Börsi põhinimekirjas, rohkem infot www.tkmgroup.ee

Ettevõte tegutseb 2021.aastal valminud kaasaegsel 6000 m² tootmispinnal Lasnamäe tööstuspargis Tallinnas. Kulinaaria sortimendis on kokku üle 400 toote ning iga päev väljastatakse ca 15 tonni toodangut. Ettevõtte toodangusse kuuluvad valmistoidud, salatid, kondiitri- ja pagaritooted, magustoidud, võileivad, erinevad kastmed ning peolauatooted. Toodete valmistamisel eelistatakse kvaliteetset eestimaist toorainet ning mahetooteid. 

Alates 2019.aastast omab ettevõte toiduohutusstandardi ISO22000:2018 nõuetele vastavat sertifikaati. 

Kulinaaria OÜ suuremateks klientideks on Selveri kauplustekett, Tallinna ja Tartu Kaubamajad, Olerexi (Teeline) ja Alexela mugavuspoed ning Tallinki laevad. Samuti tehakse allhanketöid mitmetele toitlustusettevõtetele. 

Kulinaaria OÜ 2021. aasta müügitulu oli 23,7 miljonit eurot. Ettevõtte töötajate keskmine arv oli 278 inimest.

Rohkem infot kodulehelt
www.kulinaariatoit.ee ja www.gurmeecatering.ee

Ettevõtte kontaktid:
Kulinaaria OÜ, Taevakivi 7, Tallinn 13619
Telefon: +372 53003775
e-post: kulinaaria@kulinaariatoit.ee