KAUBAMAJA AS

KAUBAMAJA AS

Kaubamaja AS on 1960. aastal asutatud riigiettevõttest Tallinna Kaubamaja kasvanud kaasaegseks Euroopa kaubamajaks.

Kaubamaja AS tegeleb kaupade maaletoomise ja sisseostuga ning jaemüügiga. Ettevõte peab oma tegevuses oluliseks nõustamis- ja teenindusprotsesside kõrget kvaliteeti. Koduturul Eestis tegutseval ettevõttel on traditsioonilised täismahus kaubamajad Tallinnas ja Tartus ning 2016. aastal lisandunud Kaubamaja e-pood.

Kaubamaja AS on Tallinna Kaubamaja Grupp ASi 100% tütarettevõte.

Kaubamaja AS emaettevõtte Tallinna Kaubamaja Grupi aktsiad on alates 1997. aastast noteeritud Tallinna Börsi põhinimekirjas, vt www.tkmgroup.ee

Kaubamaja kaubavalik hõlmab moe-, kodu-, ilu-, toidu- ja lastekaupu. Kaubamaja kaupleb ca 2600 erineva kaubamärgi toodetega. Enamik brändiportfellist kuulub maailmas tuntud brändide hulka – näiteks Betty Barclay, Diesel, DKNY, Gerry Weber, Hugo, Hugo Boss, Joop, Liu Jo, Marc Cain, Marc Jacobs, Michael Kors, Red Valentino, s. Oliver, SAND, Strellson, Ted Baker, Tommy Hilfiger, Weekend Max Mara jt. Kõrvuti maailmabrändidega arendatatakse ka oma privat label kaubamärke PAI (kodutekstiil) ja Hörk (köögitehnika).

Kaubamaja AS 2018. aasta müügitulu oli 91,6 miljonit eurot ning keskmine müügitulu müügipinna ruutmeetrile oli 310 eurot kuus. Ettevõttes töötas keskmiselt 623 töötajat.

Rohkem infot kodulehelt:  
www.kaubamaja.ee 

Ettevõtte kontaktid:
Kaubamaja AS, Gonsiori 2, 10143 Tallinn
Telefon + 372 667 3100
e-mail: tallinn@kaubamaja.ee