KAUBAMAJA AS

KAUBAMAJA AS

Kaubamaja AS on 1960. aastal asutatud riigiettevõttest Tallinna Kaubamaja kasvanud kaasaegseks Euroopa kaubamajaks.

Kaubamaja AS äritegevuseks on kaupade maaletoomine ja sisseost kohalikelt ning välishankijatelt. Ettevõte peab oma tegevuses oluliseks nõustamis- ja teenindusprotsesside kõrget kvaliteeti. Koduturul Eestis tegutseval ettevõttel on traditsioonilised täismahus kaubamajad Tallinnas ja Tartus ning 2016. aastal lisandunud Kaubamaja e-pood.

Kaubamaja AS on Tallinna Kaubamaja Grupp ASi 100% tütarettevõte.

Kaubamaja AS emaettevõtte Tallinna Kaubamaja Grupi aktsiad on alates 1997. aastast noteeritud Tallinna Börsi põhinimekirjas, vt www.tkmgroup.ee

Kaubamaja kaubavalik hõlmab moe-, kodu-, ilu-, toidu- ja lastekaupu. Kaubamaja kaupleb ca 2600 erineva kaubamärgi toodetega. Enamik brändiportfellist kuulub maailmas tuntud brändide hulka – näiteks Weekend Max Mara, Hugo Boss, Hugo, Marc Cain, MGSM, Jean Patou, MM6 Maison Margiela, Dsquared2, Isabel Etoile Marant, Ted Baker, Polo Ralph Lauren, Joop, Strelsson, Diesel, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Sand, Liu Jo.jt. Kõrvuti maailmabrändidega arendatatakse ka oma privat label kaubamärke PAI (kodutekstiil) ja Hörk (köögitehnika).

Kaubamaja AS 2021. aasta müügitulu oli 81,8 miljonit eurot ning 12 kuu keskmine müügitulu müügipinna ruutmeetrile oli 300 eurot kuus. Ettevõttes töötas keskmiselt 577 töötajat.

Rohkem infot kodulehelt:  
www.kaubamaja.ee 

Ettevõtte kontaktid:
Kaubamaja AS, Gonsiori 2, 10143 Tallinn
Telefon + 372 667 3100
e-mail: tallinn@kaubamaja.ee