news

TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP TUNNISTATI KONKURENTSI- VÕIMELISEMAKS JAEKAUBANDUSE ETTEVÕTTEKS

TALLINN, 02.10.2018, www.koda.ee - Eile, 1. oktoobril tunnustas Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ettevõtteid, kes saavutasid parimad kohad konkurentsivõime edetabeli erinevates valdkondades. Kümnel tegevusalal tunnustati kokku 30 Eesti ettevõtet.

Jaekaubanduse valdkonnas sai auväärse esimese koha Tallinna Kaubamaja Grupp AS ning teise kohaga tunnustati kontserni tütarettevõtet Selver AS.
Arvestuse aluseks on kahe aasta majandustegevuste näitajate põhjal: müügitulu, puhaskasum, tööjõukulu, investeeringuid põhivarasse, omakapital, töötajate arv ning müügitulu.

„Ettevõtjatel on riigi ja ühiskonna heaolu kasvatamisel hindamatu roll ning nende tehtud pingutuste märkamine on oluline mitte ainult konkreetse ettevõtte ja ettevõtja jaoks, vaid omab ka laiemat mõju,“ ütles kaubandus-tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman. „Soovin kõigile edu ja ettevõtlikkust ning motivatsiooni panustada meie kõigi parema tuleviku nimel,“ sõnas Luman.

 „Tallinna Kaubamaja Grupil oli au võtta vastu konkurentsivõimelisima jaekaubandusettevõtte tiitel juba rekordilist kaheksandat korda, seejuures oleme tiitli võitnud juba seitsmendat aastat järjest. See auhind on suur tunnustus igale meie grupi töötajale, sest vaid meie kõigi ühine pühendumus ja pingutus võimaldavad ettevõttel saavutada tiitliväärilisi majandusnäitajaid,“ kiitis Tallinna Kaubamaja Grupi juhatuse esimees Raul Puusepp.

Konkurentsivõime edetabel on osa Eesti suurimast ettevõtluskonkursist, mida veavad juba mitmendat aastat üheskoos kolm organisatsiooni: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ning Tööandjate Keskliit.

Raul Puusepp
Juhatuse esimees