KITMAN THULEMA AS

KITMAN THULEMA AS

Kitman Thulema AS on pikaajalise tootmiskogemuse ning kaasaegse tehnoloogiaga juhtiv sisustuse arendaja, tootja ja turustaja Eestis. Ettevõte on asutatud aastal 1936.

Kitman Thulemal on kaks ärisuunda:

  • Ühiskondliku mööbli ja sisustuslahenduste pakkumine kliendile läbi kavandamise, arendamise, tootmise ja projektijuhtimise
  • Tööstuslike jahutussüsteemide projekteerimine, ehitamine ja järelhooldus. Olulisel kohal on uudsete külmaainete kasutamine ja CO2 põhinevate süsteemide oskusteabe rakendamine

Ettevõte tegutseb järgmiste kaubamärkide all: Kitman, Thulema ja Kitman Külmatehnika.
Kitman Thulemal on kaks tütarettevõtet: Kitman Coldtech OÜ Eestis ja Kit Kaluste OY Soomes. 

Kitman Thulema AS`i integreeritud juhtimissüsteem on üles ehitatud ja rakendatud arvestades standardite ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 nõudeid, mida kinnitavad TÜV NORD CERT Gmbh poolt väljastatud sertifikaadid.

Kitman Thulema pikaajalised kliendid on Selver, Kaubamaja, Stockmann, PetCity, Bauhof, I.L.U., Neste, Crocs. Oma toodangut eksporditakse Lätti, Leetu, Soome, Rootsi, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse ja Prantsusmaale.

Kitman Thulema panustab erialase hariduse edendamisse andes igal aastal välja kaks stipendiumi Tallinna Ülikooli tootearenduse ning puidutehnoloogia erialal. 

Kitman Thulema ASi 2021.aasta müügitulu oli 15,0 miljonit eurot. Ettevõtte töötajate keskmine arv oli 133 inimest.

Rohkem infot kodulehtedelt:
www.kitmanthulema.ee
www.thulema.ee
www.kitmancoldtech.ee 

Ettevõtte kontaktid:
Kitman Thulema AS 
Kesk-Sõjamäe 3, 11415 Tallinn
Telefon:  +372 6278900
E-post: info@kitmanthulema.ee